Sigorta Hizmetleri

Marcar Sigorta Tabela ünvanımızdır.Vergi levhası olarak ZİRVE GRUP SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD ŞTİ dir.

 YENİ ZİRVE GRUP SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD ŞTİ müşteri memnuniyetini temel felsefe olarak kabul ederek, sigortacılıkta uzman ve profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.

Sigorta sektörünün öncü ve güvenilir şirketlerinden AK SİGORTA,ZURICH SİGORTA,ANKARA SİGORTA,QUICK SİGORTA,UNİCO SİGORTA,TMT SİGORTA,NEOVA SİGORTA,RAY SİGORTA‘nın yetkili acentesi olarak çalışan acenteliğimiz, geniş ürün yelpazesiyle değerlerini güvence altına almak isteyenlere profesyonel sigortacılık ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Her türlü sigorta ihtiyaçlarınızı güleryüzlü, anlayışlı bir ortamda eksiksiz karşılayabilmeniz için varız.

Profesyonel Sigorta danışmanlığının ayrıcalıklarını yaşamak isteyen özel ve tüzel kişiler YENİ ZİRVE SİGORTA‘daki konusuna hakim, güleryüzlü müşteri memnuniyetini ön planda tutan sigorta danışmanlarımızdan bilgi ve destek alabildikleri gibi, siz kurumsal şirketlerimiz ve kurumsallaşmayı ön planda tutan şirketlerimiz için aktif sigorta ekibimiz sizler için sigortanın her alanında profesyonel sigorta danışmanlığı hizmeti vermektedirler.

YENİ ZİRVE SİGORTA olarak, teknik bilgi birikimi ve deneyimimiz ile tüm sigorta branşlarında danışmanlık hizmetleri sunmaktayız ve bu danışmanlık hizmetlerimiz için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

YUKARI
 
Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Not: Hatırlatma iletisinin size ulaşmadığını düşünüyorsanız; Lütfen e-posta hesabınızdaki "Spam, Önemsiz, Junk Mail" gibi klasörleride inceleyiniz.